45 дерев висадили діти у селі Турильче

45 дерев висадили діти у ТурильчуШколярі дев’ятого класу під керівництвом активіста Данильціва Олександра та вчителя історії Дячинського Дмитра висадили 22 модрини, 7 сосен, 9 беріз, 7 кленів і 11 кущів самшиту.
Недалеко від центру села багато років заростала бур’янами земельна ділянка. Об’єднавши зусилля, люди прибрали територію. Адміністрація школи та активісти забезпечили саджанцями. Юні помічники відгукнулись на заклик дорослих з ентузіазмом. Розуміючи важливість справи, підійшли до неї з старанням та відповідальністю. Хтось копав ями, хтось носив воду, а хтось здійснював найголовніший процес – посадку. Лунав щирий сміх, обстановка була сповнена добра та затишку.
Дана акція є досить важливою для благоустрою Турильча, оскільки несе у собі не лише екологічний зміст, а й педагогічний.
45 дерев висадили діти у Турильчу2Надзвичайно приємно спостерігати, що учні охоче беруть участь в посадці. Адже посадивши хоча б одне дерево, і почувши ніжний шепіт його листя, людина назавжди відчуває свою єдність з природою, поважатиме її і не буде нищити. Коли бачиш, що підростаюче покоління з шаною та повагою відноситься до зелених насаджень, то усвідомлюється, що це ростуть свідомі громадяни нашої країни.
Гаврилюк Ірина, місто Борщів
Джерело: “За Збручем”