Аферистка виманила у волонтерки гроші, прикинувшись мамою загиблого бійця

aferystkaСпекулювання на АТО стали елементарним бізнесом для багатьох людей. Нажаль серед них є багато тернополян, які видурюють гроші граючи на людських почуттях.
Черговий випадок, як аферистка прикинувшись матір’ю загиблого бійця виманює гроші, розповіла у соціальній мережі волонтерка штабу Самооборони Майдану Тернопільщини Ліля Мусіхіна.

«До нас прийшла жінка, сказала, що один її син загинув на війні – його прізвище – Булик Анатолій Анатолійович, живе вона на Дружбі, на Миру, зараз забирають на війну другого сина, а чоловік – паралізований. Просила грошей на те, щоб довезти чоловіка до лікарні в Микулинці.

Знаю, що родини загиблих ми якось трохи намагаємось тримати на контролі, а тут… ну всяке буває. Дала 300 гривень, жінка миттю вискочила зі Штабу. А я почала шукати якісь контакти, чухати голову, як же ми пропустили, тим більше, що жінка сказала, що син загинув буквально тиждень тому.

Знайшла я цю родину. Виявилось – пияки і аферисти. Шукають, видурюють, прикриваються святим…

А вранці сьогодні у мене була справжня Матір загиблого Сина. Тримала, як найбільший скарб, на руках Його дочку. Я пишаюсь, що дозволила і мені хоч на часинку притулити дитятко до свого серця… І я ладна була і їй, і маленькій дівчинці цілувати руки, бо обидві вони – святі… Одна – народила Героя, друга – несе в собі часточку його душі…

Пані Булик, ви не мене надурили. Ви – низька і підла людина. Ви навіть не людина. Мені гидко з вами дихати одним повітрям. Ганьба», – пише волонтерка.

Тернополяни