Барна розізлився і добряче «дав чортів» дорожникам Тернопільщини

doroga

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна незадоволений станом доріг на території області та темпами проведення їхнього ремонту.

Про це він заявив на засіданні виїзної колегії, де заслуховувалось питання дорожньої галузі.

«Мене не цікавлять ваші теоретичні показники, – звертався він до керівництва Облавтодору. – Я хочу, щоби люди не бачили ям, щоби перевізники не відмовлялися від маршрутів через незадовільний стан дороги, щоби дороги ремонтувалися та підтримувалися в належному стані постійно».

Голова ОДА зазначив, що знає реальний стан фінансування галузі, як і те, що кошти у попередні 5 років з державного бюджету виділялися на ремонт доріг у Донецькій, Луганській, Харківській областях, і практично зовсім не передбачалися для нашої області.

«Я все розумію, що ви хочете мені пояснити, – продовжував Степан Барна. – Я не хочу розуміти безгосподарності, безвідповідальності та нерозуміння потреб і очікувань простих людей».

На засідання колегії також обговорили поточний стан галузі.

Загалом, в області ремонту потребують 83 % від усієї їх протяжності, зношеність автомобільних доріг складає 76,4%. Щодо мостового господарства, 40 споруд (мостів та труб) потребує капітального ремонту, а 140 споруд – поточного ремонту.

Упродовж 2015 року на автомобільних дорогах загального користування проведено роботи із ліквідації 267,7 тис. кв. метрів ямковості, в тому числі, 204,1 тис. кв. метрів_ на дорогах державного значення, 22,2 тис. кв. метрів – на територіальних дорогах та 41,4 тис. кв. метрів_ на дорогах місцевого значення. Залишок ямковості на даний час складає 47,5 тис. кв. метрів.

0352