Більше 60 тисяч гривень зібрано на Борщівщині

bor-maraf-5Після спільної молитви за Україну, мир і спокій відбувся благодійний концерт за участю народних аматорських колективів та окремих виконавців району. Вихованці будинку дитячої творчості та районного будинку культури виконали патріотичний флеш-моб, виклавши карту цілісної України та слово «МИР» із національної символіки.

Голова районної державної адміністрації Ярослав Галяс привітав присутніх, подякував за активну участь у організованих акціях та лотереях, зібрані кошти з яких заплановано використати на закупівлю засобів індивідуального захисту бійцям, учасникам АТО вихідцям з нашого району.

bor-maraf-6Голова райдержадміністрації спільно із представниками районної та міської рад, учні місцевих шкіл поклали живі квіти до підніжжя пам’ятників Т.Г. Шевченку, Борцям за волю України, Небесній сотні, Меморіалу Слави.

Зі словами вдячності до присутніх звернулись учасники бойових дій на сході України, жителі району, які розповіли про будні бійців та їх основні потреби.

По завершенню концерту зібрані кошти в сумі 60 тис. 35 грн. (за попередніми підрахунками) передано керівникам районних волонтерського руху «Воля» Володимиру Яворському та громадській організації «Самооборона» Світлані Соррентіно.
Також, передано листи підтримки та вдячності солдатам, які виборюють незалежність та відстоюють суверенітет нашої держави.

Оргкомітет з організації та проведення благодійного концерту висловлює подяку всім небайдужим, які долучились до благодійної акції та стали учасниками даного проекту.

Борщівська РДА