Борщівська влада підтримуватиме хворих на гіпертонію

підтримка хворих на гіпертоніюГолова районної державної адміністрації Ярослав Галяс провів робочу нараду за участю головних лікарів Борщзівської центральної районної комунальної лікарні Олега Прокоповича, Скала-Подільської міської комунальної поліклініки Мирослава Вараниці, в.о. головного лікаря Борщівського центру первинної медико-санітарної допомоги Галини Шірінової та головного спеціаліста відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Уляни Пасічник.
Мова йшла про реалізаціюпілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для осіб з гіпертонічною хворобою, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року №340.
Цей проект покликаний допомогти, головним чином, соціально незахищеним пацієнтам, зробивши ліки доступнішими для них, адже прораховано, що середня вартість відшкодування буде складати на 1 рік від 500 грн. до понад 1000 грн.
Мета цього проекту – залучити більше пацієнтів з гіпертонічною хворобою для проведення їм адекватного лікування та домогтися зниження виникнення ускладнень, зокрема таких важких як інсульт та інфаркт міокарду.
Борщівська РДА