Чи готова тернопільська міліція до нових реформ?

militsiyaУ п’ятницю 7 серпня на Театральному майдані міста Тернополя відбувся урочистий інструктаж особового складу працівників органів внутрішніх справ щодо забезпечення охорони громадського порядку у місті.

Подібні заходи працівники міліції проводять щодня перед тим, як розпочинають своє патрулювання вулицями обласного центру. Проте цього дня до рядів правоохоронців приєднався новостворений велопатруль. Участь у заході взяли керівники обласної та міської міліцій та представники органів влади.

Інструктаж для правоохоронців провів начальник обласного управління внутрішніх справ Олександр Богомол. Опісля він поспілкувався з журналістами, які теж завітали на захід. Начальник управління розповів присутнім про те які реформи слід очікувати в рядах тернопільської міліції.

«З початку року у Тернополі вже існують 5 груп швидкого реагування, завдання яких надання швидкої допомоги потерпілим. Плануємо згодом запровадити такі мобільні групи й в інших містах області. Щодо набору до лав нової національної поліції, то конкурсний відбір розпочнеться вже у вересні» – зазначив Олександр Богомол.

Також очільник тернопільської міліції розповів присутнім, що в обласній адміністрації вже затверджений проект щодо охорони громадського порядку. При впроваджені патрульної поліції влада виділить п’ятсот тисяч гривень для її матеріального забезпечення.

Про позитивні результати співпраці міліції та влади розказав і голова обласної державної адміністрації Степан Барна. Він наголосив, що представники місцевої влади всіляко сприятимуть у допомозі правоохоронним органам.

Тернопільська міліція готова до запуску нових реформ. Своїм унікальним досвідом ми готові поділитися з іншими регіонами. Впевнений, спільними зусиллями ми побудуємо нову поліцію» – зазначив Степан Барна.

0352