День Пам’яті Героїв Крут

Крути

29 січня 1918 року сталася битва під Крутами – подія, що увійшла в пам’ять українського народу як символ патріотизму у боротьбі за незалежну Україну.

Цього дня ми вшановуємо героїв, подвиг яких демонструє безмежну любов до рідної землі, відповідальність за її долю та готовність стати на її захист.

Незважаючи на те, що бій під Крутами – невеликий епізод радянсько-української війни, котрий не мав вирішального значення, одначе у свідомості багатьох особливої ваги набув завдяки жертовності української молоді. Подвиг цих студентів-героїв назавжди залишиться у нашій пам’яті та в наших серцях.

Якщо ще донедавна спогад про них і вшанування їхньої пам’яті було для нас даниною історії, то сьогодні битва під Крутами є непересічною історичною подією, прикладом для сучасного покоління, яке відстоює незалежність Української держави на Сході нашої країни.

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Віддаємо шану нашим захисникам, які сьогодні стоять на сторожі кордонів Української держави.

Щиро віримо, що Україна буде вільною, заможною європейською державою!

Вічна шана Героям!

Слава Україні! Героям Слава!

Борщівська РДА