Детальний графік відключення світла в Борщівському районі

Borschiv-svitloНаразі без світла частково перебувають споживачі в Бережанському, Бучацькому, Борщівському, Шумському районах та місті Тернополі.

Вимкнення проводяться згідно затвердженого та погодженого з ОДА погодинного графіка аварійних вимкнень, який розміщений на офіційному сайті ВАТ “Тернопільобленерго”.

Енергетики просять споживачів з розумінням ставитися до тієї ситуації, що склалася, дбати про власну безпеку, не користуватися ліфтами та вимикати електроприлади, виходячи з дому.

З більш детальним графіком відключення світла на Тернопільщині можна ознайомитись на сайті ВАТ “Тернопільобленерго”.

Населений пункт

Борщівського району

Час відключення

08:30-10:30

14:30-16:30

Бабинці

08:30-10:30

Бережанка

14:30-16:30

Білівці

14:30-16:30

Більче-Золоте

08:30-10:30

Борисівка

14:30-16:30

Боришківці

14:30-16:30

Борухи

14:30-16:30

Борщів

14:30-16:30

Бурдяківці

08:30-10:30

Вербівка

14:30-16:30

Верхняківці

14:30-16:30

Вигода

14:30-16:30

Висічка

14:30-16:30

Вільхівці

14:30-16:30

Вовківці

14:30-16:30

Гай

14:30-16:30

Гермаківка

14:30-16:30

Глибочок

08:30-10:30

Глубічок

14:30-16:30

Горошова

14:30-16:30

Грабівці

14:30-16:30

Гуштин

08:30-10:30

Гуштинка

14:30-16:30

Дзвенигород

14:30-16:30

Дзвинячка

14:30-16:30

Дністрове

14:30-16:30

Дубівка

08:30-10:30

Жилинці

14:30-16:30

Завалля

14:30-16:30

Залипи

14:30-16:30

Залісся

14:30-16:30

Залуччя

14:30-16:30

Збриж

08:30-10:30

Збручанське

14:30-16:30

Зелене

14:30-16:30

Іване-Пусте

14:30-16:30

Іванків

14:30-16:30

Констанція

14:30-16:30

Королівка

08:30-10:30

Кривче

14:30-16:30

Кудринці

14:30-16:30

Ланівці

14:30-16:30

Латківці

14:30-16:30

Лосяч

08:30-10:30

14:30-16:30

Мельниця-Подільська

14:30-16:30

Михайлівка

14:30-16:30

Михалків

14:30-16:30

Міжгір’я

08:30-10:30

Монахи

14:30-16:30

Мушкарів

08:30-10:30

Мушкатівка

08:30-10:30

14:30-16:30

Нивра

14:30-16:30

Нівра

14:30-16:30

Озеряни

14:30-16:30

Окопи

14:30-16:30

Олексинці

08:30-10:30

Оленівка

14:30-16:30

Панівці

14:30-16:30

Пеньки

14:30-16:30

Пилатківці

14:30-16:30

Пилипче

14:30-16:30

Пищатинці

08:30-10:30

Підпилип”я

14:30-16:30

Поруби

14:30-16:30

Сапогів

14:30-16:30

Скала-Подільська

08:30-10:30

Сков’ятин

14:30-16:30

Слобітка

14:30-16:30

Стрілківці

08:30-10:30

Тересін

14:30-16:30

Трійця

14:30-16:30

Трубчин

14:30-16:30

Тулин

14:30-16:30

Турильче

14:30-16:30

Урожайне

14:30-16:30

Устя

14:30-16:30

Худиківці

14:30-16:30

Цигани

08:30-10:30

Шершенівка

08:30-10:30

Шупарка

08:30-10:30

Юрампіль

08:30-10:30

Тернопільобленерго


Поділитися з друзями