Дітей учасників АТО хочуть повезти у Грузію

gruzynСлідом за бійцями АТО, які їздили на реабілітацію у Аджарію, хочуть повести на відпочинок і дітей учасників бойових дій. Грузинська сторона підтвердила, що готова їх прийняти, кажуть в облраді.
На днях у облраді обговорили, як будуть формувати списки учасників поїздки, документи, бронювання квитків тощо.
Нагадаємо, що триває співпраця з Автономною Республікою Аджарія (Грузія) у рамках підписаної минулоріч Угоди про співробітництво. Вже 20 наших поранених у зоні АТО бійців протягом двох тижнів пройшли реабілітацію на курортах Аджарії.
– Нещодавно на мою адресу надійшов лист від голови Верховної Ради Аджарії Автанділа Беридзе, у якому грузини підтвердили готовність прийняти у себе дітей та родини військовослужбовців, – повідомив голова обласної ради Василь Хомінець, – Такі проекти дуже дороговартісні – оздоровлення бійців для грузинської сторони обійшлося у майже мільйон гривень. Перебування в містечку Чакві, що біля Батумі в Аджарії принесло їм багато користі та радість. Переконаний, що діти вояків, їх сім’ї також потребують реабілітації.
Не зважаючи на те, що Грузія нещодавно потерпіла від природної стихії, зазнала людських жертв та значних матеріальних збитків, Аджарія готова прийняти дітей з Тернопілля, продовжує пан Хомінець.
– Побачивши, як благотворно вплинула поїздка на дорослих, розуміємо, що дітям вона дасть не менше користі, – каже він. – Тому ми зробимо все можливе, щоб зреалізувати цей проект.
Нагадаємо, під час ІІІ пленарного засідання 52 сесії облради прийняли рішення “Про внесення змін та доповнень до обласної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення „Турбота” на 2011-2015 роки”.
Відповідно до цього, голова облради підписав розпорядження про створення робочої групи “… із залученням представників громадських організацій і волонтерського руху з надання разової грошової допомоги з фонду Тернопільської обласної ради сім’ям учасників антитерористичної операції в частині забезпечення реалізації заходів, пов’язаних з реабілітацією за межами України”. Саме робоча група безпосередньо здійснюватиме координацію організаційних заходів щодо поїздки.

20 хвилин


Поділитися з друзями