Сб. Вер 25th, 2021
Автомобілі

На сайті Держдепартаменту США опубліковано цікаве посібник для американців, для тих кому необхідно подорожувати і перебувати в Україні на авто. У більшій частині, ті поради говорять про ставлення іноземців до України.

Сайт AutoTravel навів особистий переклад разделаTraffic Safety and Road Conditions:
«В Україні прігототесь до умов на дорозі, так як вони відрізняються від Сполучених Штатів.
В сукупності, дороги в Україні, крім деяких великих міст і населених пунктів, в ямах і практично не мають освітлення. Вам необхідно весь час їхати так, ніби вас хтось зараз буде атакувати (що в оригіналі defensively, дослівно це означає бути напоготові), від того що жителі України а саме водії автотранспорту часто ігнорують правила перебуваючи на дорозі.

Натомість того, щоб завершити курс навчання, водії часто купують свої водійські посвідчення або зовсім обходяться без них. Водії також часто знаходяться в небезпечно ворожому стані і не поважають пішоходів, навіть якщо пішохідна зона чітко позначена.

Також можна помітити їзду по тротуарах. Якщо ви пересуваєтеся пішки, стережіться водія, який Едіт або паркуються на тротуарі. Більшість авто, а також таксисти, невідповідність звичним для США стандартам безпеки.
Через безперервні пробок у величезних українських величезних містах ДТП відбуваються частіше, виключно в Києві. Якщо у вас получілосьтак, що ви потрапили в події (аварію на дорозі) в Україні, не рухайте ваш авто з того місця де відбулося ДТП, якщо він не несе очевидну загрозу безпеці (якщо ви створюєте пробку, то це не вважається загрозою безпеки).

На практиці це означає, що навіть якщо пересунути автомобіль до узбіччя після проісществія на дорозі, це можуть розцінити як правопорушення. Ви зобов’язані викликати місцеву авто дорожню міліцію, яка приїде на дане місце події і буде розслідувати все за фактом події.

Ви зобов’язані очікувати, поки приїде автодорожня міліція і складе протокол за даним фактом проісществія, незалежно від кількості пройденого часу. Найчастіше це може тривати кілька годин і більше. Прибула міліція визначить, хто винен, запишуть власні дані учасників події, а ткже складуть необхідний протокол на них. У практичному більшості випадків, оформляющае ДТП міліція не вміє говорити англійською мовою.
Виключно небезпечно виїжджати в Україні по ночах і взимку. Представництво наполегливо рекомендує утриматися від пересування в темний час доби за межі великих міст.

Придорожній автосервіс в України, такі як АЗС або СТО, стають більше звичним, правда ще далекий від заокеанських еталонів. Туристи зобов’язані розглядати це, плануючи поїздку. Іномарки, виключно з неукраїнськими номерами, неодноразово викрадають ».