ФК “Борщів” здобуває мінімальну перемогу над ФК “Дністер”

футбол перша групаЧемпіонат області. П’ятнадцятий тур:
ФК “Борщів” – ФК “Дністер” м. Заліщики 1-0
Сьогодні ФК “Борщів” здобув потрібну перемогу, яка склалась не так легко. Володіючи ініціативою і створюючи моменти в 1 таймі відкрити рахунок все ж таки не вдалося. На другий тайм футболісти вийшли і зробили свою роботу. З перших хвилин ФК “Борщів” мав можливості відкрити рахунок матчу, але їм не фортило попасти у рамку воріт. Чим ближче до завершення матчу, тим більше ФК “Борщів” притиснув гостей до своїх воріт і не давав їм можливості зачепитися за шкіряну кулю. Такий пресинг не минув марне і на 80 хв. матчу зумів підняти наших вболівальників із своїх глядацьких місць. Порадувати їх зумів гравець ФК “Борщів” Твориш Андрій, який пробивши з носка із 17 метрів, влучив прямо у дев*ятку воріт. Останні 10 хв. були дуже важкими, але зломати нашу команду було вже неможливо. Кінцевий результат залишився 1-0 на користь ФК “Борщів”.
Дана перемога над ФК “Дністер” м. Заліщики залишила нашу команду на третій позиції у турнірній таблиці.
Наступний матч: 12.10.2014р. ФК “Борщів” пропускає.