Голова адміністрації привітав жителів Борщівського району з Днем Святого Миколая

Голова адміністрації привітав жителів Борщівського району з Днем Святого МиколаяШановні жителі Борщівщини! Дорогі батьки та діти!
Вітаю вас із Днем Святого Миколая! Це радісне свято, з якого розпочинається новорічно-різдвяна пора. Цей день для кожного з нас є особливим. Адже він сповнений очікуванням справжніх чудес та здійсненням заповітних мрій.
У День Святого Миколая кожна дитина сподівається на маленьке диво. У силах дорослих зробити цей день незабутнім для дітей, подарувати віру у казку.
Переконаний, що цьогоріч єдине бажання про мир об’єднає не лише жителів нашого краю, але й усієї України. Адже цього дня у дива вірять навіть дорослі. Саме час робити добрі справи, опікуватися дітьми, допомагати тим, хто цього найбільше потребує. Громада Борщівщини не стоїть осторонь викликів сьогодення й активно надає посильну допомогу нашим військовослужбовцям в зоні АТО, вимушеним переселенцям, їх дітям, дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування.
Вітаю усіх маленьких жителів району, а також усіх тих, хто вірить у справжні дива, з цим світлим днем.
Бажаю усім щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки, а також успіху у всіх добрих починаннях, затишку в оселях та тепла в серцях!
З повагою,
Голова райдержадміністрації Ярослав ГАЛЯС
Борщівська РДА