Голова Тернопільської ОДА оглянув стан відремонтованих доріг на Борщівщині

ромент доріг у Борщівському районіПід час робочої поїздки у Борщівський район 17 жовтня голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк оглянув відремонтовані ділянки доріг при в’їзді у м. Борщів та у с. Кривче Борщівського району.
Як зазначив керівник області, із запланованих дорожньо-ремонтних робіт виконано 75 %.
«Ми обрали курс на ремонт доріг, де найбільше місць концентрації ДТП та де проходить найбільше транспортних потоків, не оминуть дорожники і автомагістралі біля туристичних перлин області, – зауважив Олег Сиротюк. – Ще цього року ми плануємо розпочати ремонт дороги до пам’ятки природи – печери Кришталевої у с. Кривче. Це важливий туристичний об’єкт. Сюди приїжджають не лише з Тернопільщини та сусідніх областей а й з-за кордону. Лише минулого року печеру відвідали 30 тисяч туристів. Тому для нас дуже важливо щоб ця територія та під’їзд до неї були у належному стані».
ромент доріг у Борщівському районі2За словами голови Борщівської райдержадміністрації Ярослава Галяса, дорога до печери Кришталева протяжністю 1,5 кілометра відгрейдерована та засипана щебенем.
«Сподіваються, що цього року підприємство, яке виграло тендер завершить ремонтні роботи, – наголосив Ярослав Галяс. – Також ми відремонтували три ділянки у Борщові, та 800 метрів дорожнього полотна у с. Кривче. Дорожня техніка працює і за Мельнице-Подільською. Ми плануємо дійти до крайньої точки Борщівського району села Окопи. На ремонт траси Борщів – Окопи виділили 3 мільйони гривень».
Тернопільська ОДА