Із зони АТО на Тернопільщину прибуде нова хвиля переселенців

переселенці на ТернопільщиніРемонт приміщень, придатних для тимчасового проживання переселених громадян проведуть в Тернопільській області. Кошти на це виділить Міністерство регіонального розвитку України. Про це повідомили під час засідання Міжвідомчого координаційного штабу, пов’язаного із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.
“На даний момент уточнюється кількість в області об’єктів, які можливо переобладнати для тимчасового проживання переселенців, – зазначив директор департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження ОДА Володимир Харченко. – Наразі у районах запропонували 25 таких приміщень. Це установи комунальної власності різної площі. Після отримання остаточного їх переліку, будемо визначати найперспективніші об’єкти та проводити там ремонтні роботи”.
Як додав в. о. голови ОДА Іван Крисак, в обасті є достатньо приміщень, які потребують незначного ремонту для переобладнання.
“Кількість переселених буде збільшуватись, адже з грудня припиняють видавати соціальні виплати на окупованих територіях, – зазначив виконуючий обов’язки голови. – Тож вирішенням питання поселення громадян даної категорії стане ремонт таких приміщень, як гуртожитки, будинки культури та інші державні установи. На це не потрібно затрачати величезні суми. А реалізація даної ідеї дозволить прийняти більшу кількість людей на території нашої області”.
Джерело: “За Збручем”


Поділитися з друзями