Кого вписувати у заяву на отримання субсидії: пояснення

subsydiya

Помилку, яка призводить до затримки з призначення субсидій, роблять тернополяни, вписуючи до заяв не тих, хто зареєстрований, а просто проживає за тією чи іншою адресою.

– Дуже частими є випадки, коли кількість зареєстрованих осіб у службах, що надають комунальні послуги, є різна, – розповідає начальник управління соцзахисту міськради Володимир Сулима. – Адже тернополяни в заявах помилково вказують не зареєстрованих осіб, а тих, які фактично проживають за тією чи іншою адресою. У зв’язку з цим працівникам управління доводиться з’ясовувати ці питання і витрачати дуже багато часу: викликати людей, писати їм повідомлення про потребу уточнення інформації.

Заради уникнення труднощів для тих, хто подає заяви на оформлення субсидій у Тернополі служби, які надають послуги, мали звірити кількіть споживачів за адресами, пояснюють в управлінні соцзахисту.

– Бажано, щоб жителі міста, які подають заяви на оформлення субсидій, також самостійно перевірили ці дані. Тоді їхні заяви швидше розглянуть і субсидії призначать скоріше, – продовжує пан Сулима. Наголошую, що в заявах слід вказувати не тих, хто проживає за адресою, а тих, хто за нею офіційно зареєстрований і проживає. Якщо ж людина зареєстрована, але не проживає там – наприклад, перебуває за кордоном, то потрібна довідка з її фактичного місця проживання. Це можуть бути різні документи.

Такі довідки розглядатиме спеціальна комісія, рішення якої є підставою для перерахунку послуг надавачами, пояснює начальник управління.

Загалом, за словами пана Сулими, до опрацювання на призначення субсидій є понад 17640 заяв. З ниж розглянуто уже понад 11970, тобто 68,1%.

– Пік звернень уже минув, а припав він на травень, – каже начальник відділу з призначення субсидій вказаного управління Оксана Дендевич.

20 хвилин