На Борщівщині у заповіднику «крутелики» будують «нью-Межигір’я»

zapovidnukСотні дерев вирубано в Ка́сперівському ландшафтному заказнику загальнодержавного значення, розташованого у межах Заліщицького та Борщівського районів Тернопільської області.

Захопивши землю, люди, які вирішили, що вони є вищою кастою, розпочали там капітальне будівництво.

Наразі ними зацікавилися правоохоронці, однак при чинному керівництві райвідділу і в них віри мало, пише на своїй сторінці в Фейсбуці громадський активіст Андрій Об’єщик.

«В цьому заказнику заборонене будь яке будівництво, але що там робиться насправді добре видно на фото. Так декілька днів тому, отримавши рішення суду на огляд самозахопленої території одного із забудівників, правоохоронні та контролюючі органи разом з громадскісттю прийшли зафіксувати численні првопорушення. А саме вирубка більше сотні дерев,самозахват прибережної території, загородження з трьох сторін без доступу до води, зняття верхнього шару грунту, капітальне будівництво, декілька водяних скважин, каналізація що витікає на пряму у водосховище, незаконне електропостачання, плавання на моторних плавзасобах і ще багато інших правопорушень.
За даними фактами триває досудове рослідування надіємося, що після зміни начальника міліції місцевого РВ в цей раз справа буде доведена до суду», – написав Об’єщик.

0352
zapovidnuk1
zapovidnuk2 zapovidnuk3 zapovidnuk4 zapovidnuk5 zapovidnuk6 zapovidnuk7 zapovidnuk8