На Борщівщину завіталі діти, які проживають у зоні АТО

dituatoМинулого тижня на Борщівщині побували діти разом з вчителями з Великоновосілківської школи Донецької області, котрі проживають у зоні проведення антитерористичної операції. За сприяння департаменту у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації на теренах області вони побували у Зарваниці, відвідали старовинні замки Збаражчини та Кременеччини, ознайомилися з пам`ятками архітектури та відвідали музеї обласного центру.

У Борщеві їх зустріла голова райдержадміністрації Людмила Юзьків, провела короткий екскурс містом, ознайомила з пам`ятними місцями райцентру. Гості з Донеччини побували у Борщівському краєзнавчому музеї, а також відвідали музей Тараса Шевченка.
Потім їх шлях проліг до Кривчого, де вони набралися незабутніх вражень, відвідавши знамениту печеру «Кришталева». Гості зі Сходу також запаслися сувенірами на згадку про наш гостинний край. Пообідавши у відпочинковому центрі «Збруч», що у смт.Скалі-Подільській, донеччани насолоджувалися краєвидами місцевого старовинного замку, фотографувалися на фоні старовинної фортеці. Незабутні враження про перебування на Борщівщині у їх пам`яті залишаться назавжди.

Борщівська РДА


Поділитися з друзями