Сб. Вер 25th, 2021
Швидкісний поїзд

Укр-залізниця затвердили інтер’єр і екстер’єр швидкісного поїзда Hyundai, яких Україна набуває до чемпіонату. В усьому складі буде по дев’ять вагонів, в які вмістять приблизно 579 пасажирів. Перший поїзд прибув до України в березні цього року.

Екстер’єр поїздів оформлений трьох видів квітів – основний корпус сріблястого кольору, і чорним кольором – Виділення тільки вікна, а фари поїзда а також лобове переднє скло, червоного кольору – також деякі елементи передньої частини поїзда. Сам поїзд має дуже широкий корпус – 3,5 метра, забрендувати символікою самого футбольного турніру – і квітами як на Євро-футболі не великих розмірів. Всі вагони мають по 2 входів і виходів, а також по вісім вікон з двох сторін.

Біля лобого скла, в переди самого поїзда, є маленький монітор, який вказує напрямок руху, стрижневою прожектор і по дві фари з боків, що дає можливість хорошого освітлення в нічний час.
У таких поїздах є вагони «Еталон», «1-ого класу» і бари. Висота стель – 2,45 м, і ширина вагонів всередині – по 3,3 метра. Вхід і вихід обладнані системами механічного відкриття дверей.

Інтер’єр поїздів красиво оформлений в також 3 кольорах – сріблястого кольору стінки, бежевого підлоги і синього сидіння. У вагонах «Вищого класу» з двох сторін на проході розташовані ряди в два сидіння. самі крісла м’які з широкими спинками (0,5 м) і з підлокітниками, а також не менш важливо що є підголівники і ножні підставки. Буде дуже зручно і не дорого поїзд Донецьк – Дніпропетровськ ціна квитка і дуже комфортно !!!
Ширина проходу 0,58 метра, а відстань між кріслами – 1 метр. Під стелею розміщені відеомонітори, є кондиціонери та комфортні полички для багажу які знаходяться над кріслами.

У вагонах класу «Еталон» – колір і оснащення такого типу як в «вищому класі».
Число крісел огромнее – сидіння більше тісні, поміщені в ряди по 2 і 3 сидіння з двох сторін самого проходу.
Ширина проходів 0,625 метра, а відстань між кріслами – 0,94 метра. У вагоні є спеціальне відділення для багажу в пасажирської зоні, а також передбачено простір для пасажирів-інвалідів на колясках.
Туалет в вагоні – однакові, оформлені в бежевому кольорі. У поїзді передбачені бари і також будуть працювати люди, які зможуть подавати напої та харчування на особливих візках.