Сб. Вер 25th, 2021
Повітряна куля над полем

Лаконічно про основне польоту на повітряний кулі і що потрібно знати. Так ось згідно з правом України, повітряною кулею або судном тепловий аеростат. І слідчо для того щоб експлуатувати цей літальний агрегат на законних підставах, потрібно дотримуватися всіх правил, які можуть поширюватися для повітряної кулі.
На подібні питання де, коли і як можуть літати повітряні кулі або як отримати подарунковий сертифікат на політ на повітряній кулі.

Фізично такий політ організувати дозволено де заманеться. Основне щоб аеростат міг нешкідливо приземлитися, і щоб до того місця де відбувається посадка міг під’їхати автомобіль супроводу.
Ну а з позиції авіаційного права все виглядає набагато важче. Існує певний порядок застосування простору в повітрі. І тільки з цього порядку польоти дозволено проводити в особливих місцях (льотних зонах), і весь процес польоту необхідно погоджувати з багатьма службами авіації. Як ви або хто зможе керувати тепловим аеростатом, то незважаючи на простоту повітряної кулі, щоб керувати аеростатом, потрібні особливі навички.

Слідчо керувати повітряною кулею має право тільки навчений пілот, а також пілот який отримав ліцензію.
В даний час в Україні сертифікована школа, для підготовки пілотів на повітряній кулі або як ми вже говорили тепловому аеростаті. Якщо вам удастца закінчити таку школу, то ви отримаєте ліцензію як пілота. Після цього, всякі 2 роки на підставі мед-комісії а також контрольних іспитів ліцензію продовжують.