Продовження виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам

sots-zashystУправління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 23 квітня 2015 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 31.03.2015р. № 212 «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», якою передбачено продовження виплати допомоги на наступний шестимісячний строк внутрішньо переміщеним особам.
Для продовження виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають у Борщівському районі та мають відповідні довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції з відміткою про продовження терміну її дії та відміткою Державної міграційної служби про реєстрацію місця проживання, необхідно подати заяву до управління соціального захисту населення Борщівської райдержадміністрації за адресою: вул. Шевченка, 19 (каб.101).
Адресна допомога призначається виходячи з таких розмірів: для працездатних осіб – 442 грн., для осіб, які втратили працездатність – 884грн., для інвалідів – 949 грн.
Загальна сума допомоги на сім’ю не повинна перевищувати 2400грн..
За додатковою інформацією звертатись в управління соціального захисту населення райдержадміністрації каб. №101 або за тел. 2-17-38.

Борщівська РДА


Поділитися з друзями