Розуміння та співпраця – крок на допомогу людям

101З метою виконання міської цільової Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2015-2017 роки Борщівською міською радою, проведено закупівлю відбійного молотка Makita та групового ліхтаря VARTA в частині матеріально-технічного покращення органів управління та сил цивільного захисту Державними аварійно-рятувальними підрозділами ДСНС України у Борщівському районі.
Сьогодні, 19 травня 2015 року міським головою Іваном Башняком урочисто передано вищевказане обладнання Державній пожежно-рятувальній частині №8 Управління ДСНС України у Тернопільській області для виконання завдань за призначенням.
Колектив підрозділу висловлює вдячність за плідну багаторічну співпрацю та допомогу Борщівській міській раді в особі міського голови Башняка Івана Степановича за розуміння спільної справи – допомоги людям.
Тарас РОГОЗА, начальник Борщівського РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту.

Борщівська РДА