Шахраї далі «полюють» на волонтерів Тернопільщини

konvertmoneyШахрайка, яка представлялась матір’ю загиблого героя, просила грошей у волонтерів Логістичного центру допомоги бійцям АТО. Раніше про шахрайку повідомляла волонтерка Лілія Мусіхіна.

Нагадаємо, тоді жінка заявляла, що в неї син загинув в АТО, а чоловіка треба перевезти на лікування. Сім’я виявилась пияками.

– Ну ось, тепер і до нас з Христиною Феціцьою на склад завітала шахрайка, про яку ще зовсім нещодавно писала Ліля Мусіхіна. “Сина вже нема. Двоє маленьких внуків. Поможіть. Є свідоцтва про народження, правда тільки копії, бо оригінали в людини яка вже 7 років сидить”. Питаємося, а де дівся син. Жінка з’їжджає із питання. Пояснюємо, що допомагаємо лише АТОшникам, – розповідає волонтер Люба Вовк.

– “Та поможіть хоч на пакет молока”, – жалібно просить зі сльозами на очах, при цьому від неї пахне явно не молоком, а напоями знаааачно міцнішими, – каже волонтерка.

Виявилось, що жінка – пані Булик, яка вже обдурила Лілію Мусіхіну. Сім’я пияків мешкає на вулиці Миру.Коли їй повідомили проо те, що знають її, жінка забралась геть.

– Без жодного слова розвернулася зі своїми паперами і пішла. Сльози в очах пропали в моменті… Будьте уважні, люди, не соромтеся розпитувати деталі історій у таких прохачів, не виправдовуйте свою слабкість думками що Бог розсудить. Бо не на добро ідуть ваші гроші, які зараз ой як нелегко заробляти…

Доба