Шестирічний Дениско плете браслети ціною в життя

denysko

Браслети ціною в життя плете 6-річний Дениско, аби подолати смертельну хворобу.
Дениско виживе тільки за умови, якщо йому буде зроблена пересадка кісткового мозку, яка коштує 75,000 EUR. В іншому випадку хлопчик помре.

Щоб допомогти дорослим у зборі коштів, 6-річний Дениско вдень і вночі плете браслети, які мріє продати на своєму аукціоні. Батько розповів, що нещодавно Дениско заснув над «роботою» в 02.30 ранку, в руках із гачком. Хлопчик працює і під капельницями – попри біль і увесь дискомфорт від хіміотерапії.

Врятувати життя маленькому Дениску закликає і відома тернопільська волонтерка Ліля Мусіхіна.

«Маленький невідомий мені Дениско десь у якомусь із тисяч українських міст чи не цілодобово плете гумові браслетики, аби заробити собі на операцію. У малого – рак крові. Він не здається. І я схиляюсь перед його мужністю і вірою.

Якби я могла б помахом крила забрати хворобу в цієї дитини – забрала. Якби їй підійшло б скількись там мого кісткового мозку – віддала б, не задумуючись. Але все не так просто. Малого, як би це не цинічно звучало, врятують гроші.

Якщо можете – допоможіть. Не випийте сьогодні кави з другом, зекономте на обіді – від одного пропущеного обіду ще ніхто не вмер. Але допоможіть йому. Будь ласка.

Схема отримання браслета через фейсбук:

Залишіть будь ласка у віконечку приватного повідомлення або ж під постом: повну адресу, на яку Дениско надішле Вам браслет; ПІБ адресата; Можливо інші контакти для зв’язку та кількість браслетиків.

Вартість такого браслета ціною в життя 20 грн. також батьки просять додати до вартості послугу пересилки поштою – 10 грн. Всі отримані з «аукціону» кошти підуть на лікування хлопчика.

Кошти за браслети як і іншу допомогу можна надіслати на картку батька

Приватбанк: 4149 4978 3733 6413.

Картка відкрита на ім’я Олександра Проценка, батька Дениска .Номер мобільного +380978782172.

Тернополяни


Поділитися з друзями