Сільгоспвиробники допоможуть соціально-культурному розвитку населених пунктів

сільгосп виробники допоможутьГолова районної державної адміністрації Ярослав Галяс провів робочу зустріч із начальником управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Миколою Головатим та керівником підприємства ТОВ «Перейми» с.Вовківці Олександром Пенцаком.
В ході зустрічі обговорили про завершення осінньо-польових робіт на підприємстві, розвиток тваринництва, зокрема свинарства, поголів’я який в даному господарстві на сьогоднішній день складає більше 6000 голів, що є одним із найкращих показників в нашому краї.
Начальник АПР інформував про те, що ТОВ «Перейми» отримали найкращі урожай сільськогосподарських культур (більше 60ц/га озимої пшениці та ячменю, 40 ц/га ріпаку), що рівняється до кращих показників нашої області.
Керівник ТОВ «Перейми» інформував голову райдержадміністрації про забезпечення робочими місцями місцевих жителів, високої заробітної плати та ін.
За підсумками зустрічі голова РДА Ярослав Галяс наголосив про актуальність розширення виробництва сільськогосподарської продукції, що дасть в свою чергу можливість підвищувати заробітну плату, сплачувати податки в повному обсязі, а також частину коштів вкладати у соціально-культурний розвиток тих населених пунктів, в яких дане підприємство орендує земельні частки (паї). Начальнику Управління доручив підготувати пакет документів для відзначення керівника за сумлінну працю.
Борщівська РДА