Талановита дитина – майбутнє України

ukraine«Патріотична весна» принесла перемогу 10-річній Галинці Вакуленко із с.Більче-Золоте. Дівчинка стала переможцем конкурсу на найбільш оригінальне виконання гімну України, який відбувся в рамках національного проекту «Ми – українці!». Взяти участь у конкурсі мали можливість батьки та вихованці дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей з усієї України, тому претендентів на перемогу було чимало.

Галинка вразила глядачів та журі своїм талантом, оригінальністю подачі та емоційністю, здобувши почесне третє місце серед усіх конкурсантів. Тендітна дівчинка у військовій формі та важкій металевій касці, з-під якої зворушливо виглядав віночок із квітів та стрічок в тонах українського прапора, виконала національний гімн на фоні трагічних подій Євромайдану.

Нагородження переможців відбулось 1 червня у День захисту дітей у м.Києві. За свій вокальний талант, патріотизм, зворушливість виконання, щирість та відвертість емоцій Галя отримала диплом ІІІ ступеня та грошову винагороду від засновника даного проекту Тигова Олександра Олександровича. Дівчинка вперше побачила столицю України, познайомилась з першою леді країни Мариною Порошенко, членами журі, телеведучою Дашею Малаховою,  іншими конкурсантами, чудово заспівала пісню на столичній сцені.

Досягти такого успіху Галинці вдалося завдяки підтримці прийомних батьків Лесі та Володимира Равлюків, які постійно намагаються розвивати та вдосконалювати творчі здібності талановитої дитини. Так, Галя не лише гарно співає, а й танцює, грає на фортепіано в Більче-Золотецькій школі естетичного виховання.

Служба у справах дітей висловлює щиру подяку вчителям цієї школи Вірі Теслі (вокал), Світлані Чимишин (фортепіано), Людмилі Шумеляк (сольфеджіо), Зої Сушко (хореографія), які щоденно працюють з дитиною, розвивають її таланти, працелюбність, завзятість, відповідальність, впевненість в собі та своїх можливостях.

Вітаємо Галинку Вакуленко з перемогою і бажаємо подальших успіхів та прогресу в творчості!

Тетяна СКОРОХІД, начальник відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Борщівської районної державної адміністрації  

Борщівська РДА