Тернопіль – у трійці найкращих міст України за рівнем життя

citiesТернопіль – серед найкращих міст Украни. Соціологічна група Рейтинг разом із International Republican Institute провела дослідження, у якому визначила найкращі міста України за рівнем життя.

Тернопіль у загальному рейтингу посідає третю сходинку. На першій та другій розмістилися Вінниця і Харків, на четвертій – Львів, Київ —на 14 позиції.

Тернопіль у трійці кращих в сфері медичних послуг та спорту. Досить високо тернополяни оцінили взаємодію з місцевими радами. Школи та дитсадки на другому місці, а тернопільські вузи отримали пальму першості.

Як повідомляє сайт  ”ЛІГАБізнесінформ”, прорив Тернополя  засновник соціологічної групи  Ігор Тищенко називає несподіваним. Він пояснює це тим, що тернополяни виявилися одними з найбільш терплячих, незважаючи на найнижчий рівень доходів в Україні – 2739 грн, що на 31% менше, ніж середньоукраїнська зарплата.

Соціологічні дослідження проводилися в усіх областях України, окрім Донбасу та Криму. В  кожному місті було опитано 800 респондентів старше 18 років. Найбільш сприятливі для життя міста України визначали за такими показниками: якість послуг, робота міськрад, взаємодія з владою.

cities

ТЕРНОПІЛЬ