Тернопільщина активно переходить на альтернативні види палива

http://www.dreamstime.com/-image20669859Тернопільська область продемонструвала один з кращих показників з енергоефективності в Україні і на 100% виконала заплановані заходи з енергозбереження. Відтак упродовж 2014 року вдалося реалізувати 68 проектів щодо переведення об`єктів на альтернативні види палива. Для цього були використані кошти державного, обласного і місцевих бюджетів, а також кошти приватних інвесторів.

Згідно повідомлення в.о. начальника управління капітального будівництва Тернопільської ОДА Олени Чумак, КП “Тернопільтеплокомуненерго” завершило роботи з переведення резервних котлів для використання альтернативних видів палива на 14 котельнях області. В бюджетній сфері Тернопільської області переведено на альтернативні ресурси 33 котельні, а також реалізовано два об’єкти соціального значення за рахунок коштів інвесторів (Гусятинська та Борщівська центральні районні лікарні).

За словами Олени Чумак, ще на 19 об’єктах за рахунок коштів державного бюджету здійснюються заходи щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. “Реалізація усіх передбачених вище заходів дозволить скоротити споживання природного газу на 21% або 6,2 млн. куб. метрів” – наголошується у повідомленні.

Борщівська РДА