Тернопільщина: біля річки знайшли мертвого п’ятирічного хлопчика

dityНедільного вечора молода родина із села Снігурівка Лановецького району забила тривогу – з подвір’я кудись зник їхній п’ятирічний син. Шукати почали спочатку самотужки, згодом до пошуків долучилися односельчани, а близько дев’ятої години вечора повідомлення про подію надійшло до місцевого райвідділу внутрішніх справ.
Як розповів заступник начальника ланівецької міліції Вадим Міжнов, одразу за тривогою був піднятий райвідділ внутрішніх справ та служба порятунку.

– До другої години ночі ми оглянули всі закутки в селі, два ставки, річку, обійшли майже двісті гектарів кукурудзяного поля. На жаль, пошуки були марними. О п’ятій годині ранку роботу відновили. Ще раз почали оглядати найнебезпечніші місця, зокрема, поблизу водойм. На жаль, найгірші припущення знайшли підтвердження.

Хтось з правоохоронців помітив на березі річки дитячі одяг та взуття. Ретельніше оглянувши водойму, побачили 5-річного хлопчика. Дитинка була мертвою. Слідів насильницької смерті на тілі дитини виявлено не було.

Як повідомляють у СЗГ УМВС України в Тернопільській області, за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ. Причину смерті з’ясує судово-медична експертиза.

Тернополяни


Поділитися з друзями