Тернопільщина мало вірить у ефективність нових депутатів

Депутати від ТернопільщиниСеред майже 3 000 опитаних мало хто вірить у те, що “свіжі” народні обранці принесуть хоч якусь користь рідному краю. Так, 58% тернополян, понад 1700 читачів вважають, що ніхто з них не принесе жодної користі. Скоріш за все виборці орієнтуються на лідерів партій та знакових особистостей у списках, а земляків у Верховній Раді сприймають, як масовку, як тільки й вміє, що кнопки тиснути та користуватися пільгами.
Похитнути віру у неефективність тернопільських депутатів спробує Тарас Пастух від “Самопомочі”. У його потенціал вірять 10% опитаних. Трохи менше довірливих читачів у Двічі депутата від ВО “Свобода” Михайла Головка – 9% та представника Блоку Порошенка Миколи Люшняка -8%.
Щось неймовірне повиннен витворити екс-мер Тернополя, аби повернути віру до себе у земляків. Користі від діяльності Романа Заставного чекають “аж” 5% опитаних.
У інших нардепув ще гірше. Добрі сподівання на роботу Тараса Юрика, братів Степана та Олега Барн, а також Володимира Соляра мають не більше 2-3% мешканців Тернопільщини. То навіщо за них голосували? Дивує, що серед обраних нардепів немає жодного, який би викликав високу довіру порівняно з іншими. Це може свідчити про загальне розчарування в місцевих політиках, безвідносно до роду діяльності та партійної приналежності.
Додамо, що непогані шанси отримати мандати мають ще двоє тернополян – Ігор Побер та Олесь Голодецький.
Джерело: “За Збручем”