Тернопільські волонтери вибили у шахраїв позашляховик для АТО

yadroОбдурили і продали несправний автомобіль для танкістів львівські бізнесмени. Тернопільські волонтери з Логістичного центру допомоги бійцям АТО кажуть, що позашляховик продали повністю несправним: із тріснутою рамою, іржею в моторі та радіаторі, із забитим інтеркулером, неробочою турбіною, з відсутньою ходовою.

– Уже не вперше Логістичний центр допомоги бійцям АТО допомагає першій танковій бригаді, у складі якої є наші земляки. Тому, придбавши «джипа» для потреб бригади на передовій, їдучи зі Львова через Тернопіль, військові попросили нас допомогти із діагностикою. Розібравшись, місцеві автомайстри дійшли висновку: ця машина непридатна для виконання завдань у зоні ризику на сході України. При цьому добре знаючи, що продають захисникам, перед лицем яких ворог, а за спиною яких спокійний сон мільйонів українців, – розповідають волонтери.

Через місяць дзвінків, поїздок до Львова, намагань підремонтувати позашляховика, перемовин та нервового напруження, тернопільським волонтерам Логістичного центру та активістам ГО ВО «Автомайдан» усе ж вдалося очі-в-очі зустрітися із непорядними продавцями. Було домовлено про обмін на кращий автомобіль, проте не було змоги забрати робочі запчастини із попереднього авто, оскільки всі автосервіси у Львові вже були зачинені.yadro-2

– Сутеніло, йшов дощ, різко похолодало, машина протікала. Навпроти автозаправки де вони вимушено зупинилися, незважаючи на вихідний та святковий день ще працював невеличкий автосервіс. Вислухавши історію тернополян, власник, не вагаючись, запросив волонтерів у майстерню. Там львівські майстри до першої години ночі проводили необхідну діагностику та заміну деталей і запчастин. М’яко кажучи, із двох машин «клепали» одну, – розповідали волонтери.

І от уже підремонтовані Hyundai Galloper «Ядро 11», завантажений допомогою, зібраною щирими тернополянами на складі Логістичного центру допомоги бійцям АТО, був відправлений на схід, допомагати танкістам з першої танкової бригади.

Нагадаємо, волонтери Логістичного складу та автомайданівці постійно допомагають бійцям транспортом. Так, навіть в Тернополі можна було побачити автівки з номерним знаком “Ядро”. Ці позашляховики відправлені на схід.

yadro-3 yadro-4 yadro-5 yadro-6 yadro-7 yadro-8

Доба