Тернопільській області хочуть створити туристичний логотип

logotypКонкурс на найкращий логотип області оголосило облуправління розвитку туристичної інфраструктури. Проекти логотипів прийматимуть до 5 березня.

– В конкурсі можуть брати участь всі бажаючі, – розповідає голова громадської ради при департаменті розвитку інфраструктури транспорту та туризму ОДА Володимир Бурий. – Навіть люди з інших областей, адже вони іноді краще знають наші історичні місця, аніж місцеві жителі.
Логотип повинен бути максимально спрощеним та однаково гарно дивитися в кольоровому та чорно-білому варіантах. А також відображати унікальність Тернопільської області та виділяти її серед інших. Окрім того – гармоніювати із символікою області.
– Всі ми знаємо і сотні разів чули про те, що на Тернопільщині найбільша кількість замків, і що ми знаходимося на стратегічно важливій території, – зазначає пан Бурий. – Однак тепер важливо зрозуміти, що туризм – це потужна галузь економіки. Його потрібно розвивати сучасними методами. Логотип стане першим кроком в цій справі.
Скільки саме отримає переможець конкурсу, в управлінні наразі не кажуть.
– Ми ще наразі залучаємо меценатів, – каже начальник управління Назар Яворський. – Однак мова йде про нагороду в сумі декілька тисяч гривень. Визначатиме переможця оргкомітет, до складу якого входять підприємці міста, краєзнавці та чиновники. Також всі отримані роботи ми викладатимемо на нашій сторінці у Фейсбуці. Оргкомітет враховуватиме і думку тернополян.
Проекти логотипів прийматимуть до 5 березня. Переможця обіцяють оголосити 10 березня.
Довідка:
Подавати свої роботи можна в електронному варіанті на електронку tourism_tr@utel.net.ua або приносити за адресою: вул. Грушевського, 8 в Департамент розвитку туристичної інфраструктури, транспорту та туризму.
До конкурсних робіт обов’язково додається заявка з відомостями про
автора: прізвище, ім’я, по-батькові, вік, місце роботи (навчання),
місце проживання, контактні телефони та електронна адреса, – та опис роботи, який містить пояснення логотипа.

20 хвилин