Тернополяни відмовляються від російських емейлів

ru-mail

Тернополяни все рідше використовують електронну пошту на російських серверах. Про це люди нам розповіли під час опитування.
Також від російських емейлів позбуватимуться у держорганах. З таким зверненням виступив на днях секретар РНБО Олександр Турчинов. Адже російські поштові сервіси під контролем ворожих спецслужб.

До речі, у тернопільській міліції довгий час існувала російська електронна скринька. Але наші правоохоронці кажуть, що вони нею вже не користуються.
– Наша пошта на mail.ru існує, відколи був створений сайт, – розповів начальник сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції Сергій Крета. – Її всі знають і було зручно на роботі між відділами спілкуватись. Однак зараз ми від неї відмовились. Тепер у нас є електронка на Gmail.
Самі ж тернополяни теж зареєстровані на російських електронних поштах. Хтось уже давно не користується ними, інші лише планують відмовитись від російських інтернет-ресурсів.
oleg-grebenОлег Гребень (21 р.), тренер:
– Російською електронкою я не користуюсь. Причина проста – безпеки.Та й у зв’язку з останніми подіями зв’язаних з ,,дружбою,, між Росією та Україною це вже відходить навіть на якийсь там еннний пункт назад.

lesya-nakonechna

Леся Наконечна (21 р.). громадська активістка:
– Користуюсь Яндексом, але тільки щойно задумалась над цим. Російською електронкою не користуюсь, я взагалі пошту рідко використовую.

iryna-yurkevych

Ірина Юркевич (21 р.), юрист:
– Російською електронкою не користуюсь. У мене пошта на укрнеті вже приблизно років 5. Зареєструвалась ще задовго до цієї ситуації, яка, на жаль, склалася між Україною та Росією. Чому? Надаю перевагу українському.

andriy-verbitsky

 

Андрій Вербіцький (31 р.), журналіст:
– Як тільки я починав користуватись поштою, то зареєструвався на mail.ru. Але вже останніх два роки основною поштою є Gmail. Просто ще по роботі є дуже багато листів які йдуть на mail.ru. В майбутньому планую видалити її.

20 хвилин