Три голи ФК «Тернопіль» потрапили у десятку кращих голів сезону

fkАвторитетний вітчизняний портал Football.ua визначив найкращі голи першої ліги сезону-2014/2015. До ТОП-10 увійшли і три голи-красені, які забивали футболісти ФК «Тернопіль».

За версією журналістів Football.ua, восьму сходить у номінації «Як потрібно забивати переможні голи» обійняв нападник ФК «Тернопіль» Богдан Семенець і його гол у ворота охтирського «Нафтовика» (25 тур): «Рядова довга передача, тернополяни виграють верхову боротьбу. Після скидки Полянчука м’яч потрапляє до Семенця, який приймає його, розвертається і пробиває метрів з 25-ти. Що приваблює в цьому голі? Подивіться, як діє гравець після скидки – прийом, розворот, разючий удар, який стає повним сюрпризом для воротаря».

Восьму позицію і номінацію «Стандарт як вирок» зайняв півзахисник ФК «Тернопіль» Віталій Богданов з голом у ворота київського «Динамо-2» (8 тур):  «Таким «гольовим жанром», як відмінно виконаний стандарт, особливо часто тішив нас лідер ФК «Тернопіль». Був зароблений штрафний метрах в 30-ти від воріт, і півзахисник господарів Віталій Богданов разом з товаришами зібрався на «консиліум». У підсумку його товариші несподівано пробігли повз м’яч, а сам Богданов сильним ударом з правої ноги пробив в обхід стінки в ліву від воротаря «динамівців» дев’ятку».

І насамкінець друга позиція і номінація «Дальнобій» теж дісталася Віталію Богданову. Цей гол півзахисник муніципалів забив тернопільській «Ниві» (17 тур):  «Богданов прийняв нестандартне рішення: прийнявши м’яч майже в центрі поля, він пробив з лівої ноги і потрапив точнісінько в ціль», – це про шикарний гол муніципала Віталія Богданова в тернопільському міському дербі, забитий з дальньої дистанції, чудовий за виконанням”.

ФК “Тернопіль”