У Борщівському районному центрі зайнятості для безробітних відбулася презентація роботодавця ПАТ «Борщівський сирзавод».

45150244Спеціаліст кадрової служби підприємства Оксана Бажовська розповіла присутнім про історію створення та діяльність заводу; ознайомила з умовами праці та її оплати, актуальними вакансіями: водій, електрогазозварник, слюсар-ремонтник, оператор котельні, апаратник, сировар; повідомила про те, що є можливість працевлаштування й осіб з інвалідністю на вільні робочі місця: підсобний робітник, слюсар-ремонтник, прибиральник виробничих приміщень, інженер з комп’ютерних систем.

Представник підприємства відповіла на запитання присутніх; з тими, хто зацікавився пропозиціями роботи, провела співбесіди.

У заході також взяла участь головний державний інспектор управління держпраці у Тернопільській області Ольга Кузик. Вона наголосила на недопустимості використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин; розповіла про негативні наслідки «тіньової» зайнятості, виплати “заробітної плати в конвертах”, як для роботодавців, так і працівників.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ Галина Крисак та представник Борщівського сирзаводу обговорили шляхи подальшої співпраці щодо працевлаштування громадян.

ТЕ Портал