У Борщові відбулася 36 сесія районної ради

36 сесіяСесія районної ради відбулася за участю 61 депутата. Хвилиною мовчання вшанували полеглих у воєнних діях на Донбасі. Присутні проголосували за порядок денний, запропонований членами постійної депутатської комісії ради з питань комунальної власності.
До порядку денного було включено 25 питань. Депутат Ігор Маланюк запропонував включити до порядку денного сесії звернення до Президента України, Голови Верховної Ради, Голови Кабінету Міністрів України щодо повернення будівель та обителі Почаївської лаври до складу Кременецького державного архітектурного комплексу. Сесія підтримала це звернення.
Головуюча на сесії Галина Гуменюк повідомила, що в ході підготовки сесії деякі питання втратили актуальність, тож депутати голосуванням виключили їх з розгляду.
36 сесія2Серед ключових питань, які розглянула сесія – виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Борщівського району за 2013 рік, програма соціально-економічного та культурного розвитку району за 2014 рік, яку представив голова районної державної адміністрації Ярослав Галяс.
В ході сесії прийняли рішення про внесення змін до районної Програми мобілізаційної підготовки, доповнення до статуту комунального закладу ЦПМСД тощо.
В обговоренні питань взяли участь депутати Іван Чепесюк, Володимир Дуплавий, Іван Невістюк, Валерій Ромашенко, Ігор Чопик, Орест Ярема, Михайло Герасимів, Володимир Стефанко.
Борщівська РДА