У Пенсійному фонді відбулося засідання “круглого столу”

засідання круглого столу у пенсійному фондіПроведено спільне засідання «круглого столу» Управління Пенсійного фонду в Борщівському районі та відділом Державної виконавчої служби Борщівського районного відділу юстиції.
У засіданні брали участь перший заступник начальника Управління Пенсійного фонду Г.В.Дунаївська, начальник юридичного сектору О.Я.Паламар, начальник відділу державної виконавчої служби Л.С.Ропій, заступник начальника відділу державної виконавчої служби В.П.Ярема, головний державний виконавець Л.К.Фукс.
На засіданні обговорено питання про підсумки поступлення коштів від виконання документів на користь Управління Пенсійного фонду за 9 місяців 2014 року, стан виконання наказів виконавчих листів, проблематичні питання при виконанні вимог щодо сплати боргу та рішень про застосування фінансових санкцій по фізичних особах-підприємцях.
Вирішено державним виконавцям вжити заходів примусового виконання щодо забезпечення фактичного виконання виконавчих документів про стягнення коштів на користь Пенсійного фонду, звернутися з поданням про невиконання рішення суду щодо окремих фізичних осіб-підприємців, враховуючи залишок невиконаних вимог про сплату боргу та рішень про застосування санкцій із сумами до 1 тис.грн. протягом жовтня-листопада поточного року державним виконавцям вжити ефективних заходів примусового виконання для забезпечення максимального виконання виконавчих документів.
Борщівська РДА


Поділитися з друзями