У пенсіонерки з Борщова по телефону виманили 9000 грн.

Shahrai-TelefonУпродовж минулої доби декілька жителів нашого краю потерпіло від телефонних аферистів. 73-річна пенсіонерка із Борщова перерахувала шахраям дев’ять тисяч гривень. До жінки зателефонували і повідомили, що її син завдав тяжких тілесних ушкоджень іншій людині і знаходиться у міліції. За непритягнення його до кримінальної відповідальності у матері вимагали дев’ять тисяч гривень. Новина приголомшила жінку і вона виконала усі дії невідомого. Вхопила гроші й побігла до найближчого банківського відділення, аби переказати кошти і врятувати сина.

Ще одній жертві допомога синові, котрий, начебто, мав проблеми із законом, обійшлася у десять тисяч гривень. Таких прикладів безліч.

Правоохоронці знову і знову застерігають краян бути обачними та не довіряти телефонним незнайомцям. У будь-якій ситуації не поспішайте робити поспішні кроки, щоб згодом не шкодувати про зроблене. Якщо на ваш телефон надійшов подібний дзвінок:

  • негайно зв’яжіться з родичем або з тими людьми, які могли бути поруч із ним і спробуйте з’ясувати, чи відповідає дійсності, отримана вами інформація;
  • зателефонуйте за номером 102 та перевірте інформацію.

Таким чином ви збережете власні кошти і не дасте змоги шахраям довести злочинні наміри до кінця.

УМВС України