«Україна єдина» – долучайтеся до Всеукраїнського фестивалю соціальної реклами

30_tnВсіх жителів краю запрошують долучитися до Всеукраїнського фестивалю соціальної реклами «Україна єдина», що проводиться з метою просвітницько-профілактичної роботи та виховання підростаючого покоління.
Кращі проекти, окрім того що будуть розміщені на носіях зовнішньої реклами у найбільших містах обласного центру, отримають дипломи Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі у м. Львові 27 вересня 2014 року.
Учасником Фестивалю може бути будь-яка фізична або юридична особа. Учасник має право надіслати лише одну роботу на Фестиваль. Участь у Фестивалі є безкоштовною. Творчі роботи приймаються за такими номінаціями: соціальний плакат, відеоролик. Надіслана робота має бути власною розробкою учасника (декількох учасників) у будь-якій формі і не суперечити етичним нормам та чинному законодавству України.
Терміни проведення Фестивалю: з 10 вересня 2014 року по 27 вересня 2014 року. Роботи приймаються з 10 вересня 2014 року по 21 вересня 2014 року. Для участі необхідно подати заявку та творчі роботи до 21 вересня 2014 року (включно) в двох примірниках на адресу: 04053, м. Київ, вул. Артема, 73, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі та на електронну адресу організаційного комітету Фестивалю: info@moral.gov.ua.
Із правилами участі у Фестивалі та Положенням про Фестиваль, а також з вимогами щодо оформлення Заявок та творчих робіт можна ознайомитись на сайті Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі у розділі “Новини” за адресою: http://www.moral.gov.ua/news/959/