Урочисте святкування Дня Незалежності та Дня Прапора у Борщові

Ukraina23 серпня 2015 року в м.Борщів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України відбудеться:

Об 11.00 год. біля фігури Ісуса Христа спільна молитва за мир в Україні, хода колони до майдану Свободи (перед райдержадміністрацією).

О 12.00 год. загальна хвилина мовчання пам’яті загиблих за свободу та незалежність України (церковний передзвін).

О 12.05 год. освячення та підняття на флагштоці  Державного Прапора України. Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України.

О 12.30 год. в Борщівському обласному комунальному краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги Миколи Горбаля «Повернення».

О 17.00 год. – урочистості, приурочені Дню незалежності України. Святковий концерт. Відзначення грамотами райдержадміністрації та райради з нагоди Дня незалежності України (майдан Незалежності м.Борщів).

24 серпня 2015 року в м.Борщів з нагоди відзначення 24-ї річниці Дня незалежності України:

О 11.00 год. біля пам’ятника Борцям за волю України виступи церковних хорів, покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України у ХХ столітті, до місць поховань (пам’ятників) загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції за суверенітет та територіальну цілісність України.

О 13.00 год. кубок мера з міні-футболу на спортивному майданчику Борщівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад I-III ст. №3-гімназія ім.Р.Андріяшика».

О 18.00 год. в селищі цукрового заводу м.Борщів відбудуться урочистості та святковий концерт, приурочений 24-й річниці незалежності України.

Прохання до учасників заходів одягти в дні відзначення державних свят вишиванки.

Борщівська РДА