В Борщеві відбулися фінальні змагання ХХVІ сільських спортивних ігор

image004Фінальні змагання ХХVІ сільських спортивних ігор Борщівщини відбулися на центральному стадіоні Борщева і стали справжнім святом для фізкультурників району. Під час відкриття доріжкою Борщівського центрального стадіону крокували кращі представники сільських колективів фізкультури району, команди об’єднаних територіальних громад району на чолі з місцевими головами та старостами. Суддя при учасниках Зеновій Гищук доповів про готовність до стартів. Учасників і гостей свята вітали співголови організаційного комітету: голова районної державної адміністрації Людмила Юзьків, яка оголосила про відкриття спартакіади, а також голова районної ради Іван Кобилянський.
Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих українських героїв, під звуки Державного гімну представники волейбольної збірної району, переможці обласної спартакіади, підняли прапори України, олімпійський та ФСТ «Колос». Майстер спорту з Іванкова гирьовик Володимир Ризак запалив вогонь спартакіади. Співголовам організаційного комітету дівчата у народних строях вручили короваї, корзини квітів лягли до пам’ятних місць Борщева. Святкового настрою додала всім талановита співачка Зоряна Пилип, котра виконала кілька запальних українських пісень.
А потім на бігових доріжках, майданчиках і секторах спорткомплексу агротехколеджу завирували спортивні пристрасті. Змагання відбувалися з міні-футболу та волейболу, гирьового та армспорту, перетягуванні линви та підтягуванні на перекладині, спринтери бігли естафету 4 по 100 метрів.
У змаганнях з міні-футболу перемогли футболісти з Бурдяківців, другою стала команда з Висічки, третьою – з Турильчого. Волейбольні змагання завершилися так: перше місце – Цигани, друге – Мельниця-Подільська, третє – агротехколедж. У підтягуванні на перекладині в особистому заліку переміг Михайло Денисов з Іванкова – 51 раз, другим був Олег Шманько з Борщева – 44 рази, третім – Дмитро Корпан зі Скали-Подільської – 41 раз. У перетягуванні линви найсильнішими були спортсмени з Іванкова, за ними розташувалися мушкатівські силачі та стрілковецькі. Кращою серед спринтерів стала команда з Королівки, другою була команда з Висічки, третьою – з Ланівців. Серед гирьовиків першими стали силачі з Іванкова, другими – Турильчого, третіми – з Горошової. Серед армспортсменів перше місце завоювала команда з Іванкова, друге – з Верхняківців, третє – Горошової. Всього у районній спартакіаді взяли участь 21 колектив фізкультури району.
Переможці та призери спартакіади отримали кубки, медалі, грамоти, які їм урочисто вручили заступник голови райдержадміністрації Микола Будзінський, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту РДА Валерій Ромашенко, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Павло Андрушків, директор КП ФСТ «Колос» районної ради Сергій Пилип.

Борщівська РДА