Вітання з Днем партизанської слави

день партизанаШановні учасники партизанського й підпільного руху, вітаю вас, сильних духом, мужніх захисників Вітчизни з Днем партизанської слави!
Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску у відновленні історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти загарбницький військ.
З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі.
Дорогі ветерани Другої світової війни, шановні учасники партизанського й підпільного руху! Вітаю вас, сильних духом, мужніх захисників Вітчизни з Днем партизанської слави!
Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців, пройшли крізь це пекло і не скорилися. З почуттям безмежної подяки й любові віддаю данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
Низько вклоняюся вам, дорогі ветерани. Здоров’я, щастя, добра й благополуччя вам і вашим родинам! Вічна пам’ять тим, кого вже немає серед нас.
З повагою,
Голова районної державної
адміністрації Ярослав ГАЛЯС

Борщівська РДА