Як проходили 25-ті Сільські спортивні ігри у Борщові

spartakiadaНа стадіоні спорткомплексу Борщівського агротехколеджу відбулися заключні змагання 25-х сільських спортивних ігор Борщівщини, присвячених Дню Незалежності України та 65-річчю фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Розпочалися вони урочистим парадом команд-учасниць, підняттям державного та олімпійського стяга України. Привітав спортсменів та оголосив про початок змагань заступник керівника виконавчого апарату районної ради Павло Андрушків, від імені голови райдержадміністрації фізкультурників привітала виконуюча обов`язки начальника відділу у справах  сім`ї, молоді, фізкультури та спорту Тетяна Герасимович. Представники організаційного комітету отримали хліб-сіль, дівчата в національних строях поклали квіти до меморіалу Небесної сотні. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, котрі полягли у боротьбі з агресором. Було також запалено олімпійський вогонь, кращі солісти району подарували спортсменам кілька музичних композицій.

А потім на стадіоні, майданчиках та секторах запанували неабиякі  спортивні пристрасті, котрі тривали майже до вечірньої пори. Як завжди у змаганнях є переможці і переможені. Так, серед силачів у боротьбі на праву руку (армреслінг) першість вибороли фізкультурники з Пищатинців, котрі випередили іванківчан та шупарчан. Спортсмени з Іванкова були найсильнішими у перетягуванні линви та гирьовому спорті. У змаганнях  канатоборців вони випередили команди з Пищатинців та Висічки, а у гирьовому спорті – горошівчан та вовківчан. Легкоатлетичну естафету найшвидше здолали спринтери з Королівки, другими були бігуни із Стрілківців, третіми – з Худиківців. Цікаво і напружено відбувалися змагання з волейболу та міні-футболу. Молода команда зі Стрілківців випередила футболістів з Бурдяківців та Худиківців, а волейболісти з Мельниці-Подільської – команди з Циган та Вовківців. Переможці та  призери спартакіади нагороджені кубками, медалями та грамотами.  Наприкінці змагань відбувся фінальний матч ще минулорічного осіннього кубка району з футболу, в якому команда КАМ з Борщева не залишила шансів мельничанам – 3:0, причому всі три голи ударами  з-за меж штрафного майданчика провів Віталій Михальчук. Змагання не залишили байдужими нікого, крім тих голів  місцевих рад, котрі не знайшли можливості (чи не захотіли) виставити свої команди – участь у спартакіаді взяли всього 17 сільських рад з 45. Факт промовистий.

Борщівська РДА

One thought on “Як проходили 25-ті Сільські спортивні ігри у Борщові

  1. Andriy Blozva

    хотілося відмітити волейбольні команди 🙂 які подарували неймовірні емоції всім хто був присутній на змаганнях. Чого варті були ігри на груповій стадії між командами Вовківці та Цигани, а також а також Мельниця-Подільська і Стрілківці. А фінал, у якому зійшлися Мельниця-Подільська та Цигани, взагалі став окрасою змагань. Так у першій партії перемогу здобула команда Циган. Другу ж вирвала команда Мельниці-Подільська. В заключній 3 партії за рахунку 13 – 9 на користь команди з Циган, мельницькі хлопці взяли себе в руки і вирвали перемогу. Всі хто був присутній на цьому фіналі, стоячи хлопали команді з Мельниці-Подільська. ЗАСЛУЖЕНА ПЕРЕОМГА 🙂

Comments are closed.