За рік Тернопільщина виконала мобілізаційний план майже на 70 %

MobilizaciyaСьогодні на засіданні Ради оборони підбили підсумки виконання мобілізаційного плану в області за 2014-2015 роки.
Загалом, область виконала мобілізацію протягом усіх черг на 67,7 %.

«Найкраще поставлені завдання виконали у Зборівському районі (96,8%) та Підволочиському районі (93,4%). Найгірші показники у Монастириському, Підгаєцькому, Бучацькому районах та у місті Чортків, – зазначив голова ТОДА Степан Барна. – На даний час ми повинні бути готовими до оголошення наступної черги мобілізації. Ефективність виконання завдань залежить від узгодженої роботи органів місцевого самоврядування, органів військового управління, правоохоронців, представників сектору з питань запобігання та виявлення корупції».

Нагадаємо, шосту чергу мобілізації в області завершили із показником – 43,4%. Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, Зборівський та Підволочиський райони виконали завдання на 100%, частково виконав – Теребовлянський (83,8%).

«За підсумками шостої черги ми проводимо оцінку кожного керівника органів місцевого самоврядування та інших підприємств, установ, організацій. Винні у невиконанні мобілізаційних завдань будуть притягненні до відповідальності. Зокрема, це стосується військових комісарів, які недбало ставляться до виконання службових обов’язків», – продовжив очільник області.

Степан Барна також наголосив на необхідності активізації роботи щодо залучення громадян для проходження військової служби за контрактом.

«Потрібно змінювати підходи до виконання мобілізаційних завдань. Залучення військовослужбовців контрактної служби до комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань – є альтернативним шляхом забезпечення проведення мобілізації. Ці військовослужбовці у першу чергу доукомплектують військові частини у межах області», – додав голова ОДА.

Тернополяни