Зеки-втікачі переховуються на Тернопільщині? ФОТО

zekyУ суботу 25 липня під час перевезення до колонії для відбування покарання з поїзду на території Хмельницької області втекли шість в’язнів. Частину з них знайшли, а решта переховуються від міліції. Пошуки тривають.
В бігах ще двоє зеків. Один із них озброєний.
Чоловіків спіймали в ході спецоперації працівниками міліції. Нагадаємо, вчора вранці, 25 липня, шестеро ув’язнених напали на конвоїрів і втекли з-під варти.
«Затримати чотирьох втікачів вдалося завдяки небайдужим громадянам, які телефонували до міліції і повідомляли, у яких місцях вони бачили схожих на втікачів людей», – йдеться у повідомленні прес-службі УМВС у Хмельницькій області.
Значну роль в операції зіграв гелікоптер, який передали аграрії Хмельниччини. Раніше вони його орендували для проведення сільськогосподарських робіт.
Двоє не розшуканих поки що зловмисників на момент втечі були одягнені у наступні речі:
Гадзіна Роман Анатолійович: чорна футболка, на якій спереду рожевим кольором намальовано обличчя людини та нанесений надпис англійською мовою; джинсові бриджі синьо-сірого кольору; кросівки білі з чорними вставками. Неголений, на обличчі щетина двотижневої давнини.
Ничипорук Денис Васильович (за інформацією – поранений у бік): чорна майка-боксерка, білі спортивні штани з чорними вставками, білі кросівки з чорними вставками.

zek-1 zek-2

 

 

 

 

 

 

За Збручем