Звернення “Тернопільенерго” до мешканців Тернопільської області

Звернення Тернопільенерго до мешканців Тернопільської областіУ зв’язку з напруженою ситуацією з поставками палива на електростанції, недопущення загрози порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної енергії в області з 1 грудня 2014 року вступив у дію Графік аварійних відключень споживачів електроенергії.
Даний графік вводиться в дію при виникненні аварійного дефіциту потужності, зниженні частоти електричного струму, порушенні режимів граничних перетоків електроенергії або недопустимому перевантаженні устаткування за командою диспетчера центральної диспетчерської служби Південно-Західної електроенергетичної системи.
Про графіки вимкнення споживачів ви можете дізнатись на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго» (www.toe.te.ua) в розділі «Споживачам, планові вимкнення», або за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0-800-50-90-40.
Просимо вас з розумінням поставитись до ситуації, яка склалася у паливно-енергетичному комплексі нашої держави та належним чином витримати цей складний час для нас і всієї України загалом.
Тернопільська ОДА